Ümraniye Uydu Anten Servisi – 0 (532) 165 49 28

İstanbul Genelinde Size En Yakın Uyducu Olmak Üzere Bir Çok İlçe Ve Semte Uydu Çanak Anten Servisi , Kamera ve Güvenlik ve Televizyon Bakım Onarım Hizmeti Vermekteyiz. Çünkü Uydu Servisi , kamera güvenlik ve Televizyon Onarım Hizmeti Sektöründe Teknolojik Bir Donanıma Sahibiz. Lakin Çalışanlarımız Tamamen Uzman Kadrodan Ve Profesyonel Uydu Anten Teknik Servisi Olarak Türksat, Digitürk, Tivibu, D.Smart, İPTV, Dreambox, Next & Nextstar, Redline Gibi Her Türlü Uydu Ve Çanak Anten Montaj, Montaj, Bakım, Onarım, Tamir, İşlerinize Tam Donanımlı Teknik Servis Araçlarımız İle Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Ümraniye Uydu Çanak Anten Montajı Hizmeti, Kamera Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Televizyon Onarım Bakım Hizmetleri
İstanbul Uydu Montajı servisi, uydu servisi, tv uydu hizmetleri, kamera güvenlik hizmetleri ve Televizyon cihazında öncü firmadır. Bu yol tüm uydu sistemleri, güvenlik sistemleri veya arızalarında ayrıca LNB’den Kısa Devre Gibi Can Yatıcı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul TV Uydu Çanak Anten Sistemi Satış Ve Servisi Ümraniye uyducu

Uydularda oluşabilecek bazı arızalar

Uydu Alıcısı Çalışmıyor!
Elektrik fişi, adaptör kontrol e girişi. Yerinden çıkmışsa takmalısınız. Elektrik kablosu takma işleminden sonra ön karakter, harfci rakam veya ışık olmalıdır.

Bir hareket yok cihazının en yakın teknik servise teslim edilmemesi gerekir. Çünkü uydu alıcısı arızaları ile ilgili sorunlarda telefon yolu ile destek alabilirsiniz.

Bazı Kanallar Göstermiyor. Sinyal Yok Hatası Alıyorum!
Uydu alıcısının frekans listesi eskidir. Ne yazık ki frekansların güncellenmesi gerekiyor.

Sinyal komutları veya kablo bağlantılarında sorun oluyor.
Kablo bağlantılarını düzeltmetiniz, sizin veya kanal yüklemesi düşünün! Ancak sorun devam edebilir.

Kanal İsimleri Görünüyor “Sinyal Yok” görüntüsü geliyor.
Sinyal ile bir sorun. temel sebepleri, çanak anten ayarsız, uydu prizi arızalı, diseqc anahtarı arızalı, uydu alıcısı tüner arızalı, anten arızalı, LNB arızalı vs…

Daire içi kablo hızı kontrol edilir. Hatta Uydu alıcısı fişten çıkarılıp tekrar takmalısınız. Devam ediyorsa servisi çağırmanız gerekir Sorun. Çocuk bulabilecekleriniz.

HD Cihaz Kullanıyorum ama Görüntü Çok Kötü!
Uydu alıcısının kalitesiz. Çözünürlük ayarı 720P, 1080i, 1080p olmalıdır. HDMI standart özellikte olabilir. Daha kaliteli bir kablo ile daha iyi bir görüntülenebilir. Kullanabilirseniz kaliteli bir HDMI kablodan talep veya destek alabilir.

Ekran Bozukluğu Benzeri Takılma Ve Donma Oluyor!
Sinyal ile bir sorun. sebepleri, Çanak anten ayarsız, Kabloya Uğraş İmkanı, Uydu prizi arızalı, Diseqc switch arızalı, Uydu alıcısı tüner arızalı vs… Daire içi kablo kontrol edilir. Devam ediyorsa servisi çağırmanız gerekir Sorun. Hatta bu evde destek alabilirsiniz. Ümraniye uyducu

About The Author

Related Posts

Servis Çağır