Firmamızın kuruluş yıllarına dönülüp bakıldığında firmamız 1998 yılında İstanbul’da ilk temellerini atarak, elektrik, elektronik, inşaat alanında hizmet vermeye başlamıştır. İlk kuruluşunda 3 personel ile başlayan süreç, kaliteli işçilik, zamanında teslimat, uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla zaman içinde müşteri portföyünü de arttırarak şuanda personel sayısı 15'e çıkmıştır.

Firmamız kuruluş vizyon ve misyonu gereği daima ileri teknolojileri takip ederek sizlerin sorunlarına en teknolojik cevaplar sunabilmek için gerek yurtiçi gerekse yurtdışı seminerlerine katılarak kalite kontrol, kritik noktaların analizi gibi süreçleri başarılı bir şekilde kendi bünyesinde harmanlamayı başarmıştır.

Firmamız İstanbul’un her semt ve ilçesi’nde servis ağını da hızlı teknik servis hizmeti sunmak için devamlı araç filosu ve teknik servis donanımlı personeli hazır bulundurmaktadır. Çünkü iyi bir iş uygun fiyatlı olduğu kadar zanında müdahele ve zamanında teslimatla kıyaslanır mantalitesiyle adımlarımızı atmaktayız.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.